Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Vaclav Havel Private Airport Transfer

Od PLN 0
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybierz naszą opłacalną prywatny transport, tak więc wakacje w Pradze może rozpocząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na Vaclav Havel "oraz praskiego lotniska można dojechać do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transport do i od Vaclava Havla lotniska jest bardzo proste!

Tutaj można zamówić szybki, wydajny i prywatny transport pomiędzy lotniskiem Vaclav Havel i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska Vaclav Havel.

Wystarczy zarezerwować prywatną Vaclav Havel lotniska tutaj, i będzie spełniać swojego własnego szofera na lotnisku. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transfer z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:

- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Jeśli chcesz zamówić prywatną Vaclav Havel zi na lotnisko w obie strony, musisz umieścić dwa zlecenia: Jeden z lotniska do hotelu i jeden z hotelu na lotnisko, ponieważ każda rezerwacja musi własny numer potwierdzenia.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, numeru telefonu w ciągu dnia, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować transfer zi na lotnisko.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Ceny są tu na miejscu są wymienione na samochód, a nie za osobę.
- Wszystkie nasze samochody prywatne są BMW. Samochód mieści 1-3 osób.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Cena do prywatnego Vaclav Havel z lotniska obejmuje porady, opłat drogowych oraz podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Rezerwuj

śr, 22 maj 2019

Wskazówki