Szukaj

Covid safe information

  • Customers are required to bring and wear masks.
  • Visitors are requested to keep distance in lines and vehicles. And the number of visitors is limited to reduce crowds.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You must bring a valid COVID pass proving that you are fully vaccinated or that you have recovered from COVID-19

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Vaclav Havel Shared Airport Transfer

 
 
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybieramy opłacalny transfer wspólne lotnisko, tak więc wakacje w Pradze może rozpocząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na Vaclav Havel "oraz praskiego lotniska można dojechać do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transport do i od Vaclava Havla lotniska jest bardzo proste!

Tutaj można zamówić szybki i sprawny transport między lotniskiem Vaclav Havel i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska Vaclav Havel.

Wystarczy zarezerwować wspólny Vaclav Havel lotniska tutaj. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transport z powrotem, z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:

- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Jeśli chcesz zamówić wspólną Vaclav Havel zi na lotnisko w obie strony, musisz umieścić dwa zlecenia: Jeden z lotniska do hotelu i jeden z hotelu na lotnisko, ponieważ każda rezerwacja musi własny numer potwierdzenia.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, numeru telefonu w ciągu dnia, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować transfer zi na lotnisko.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Ceny są tu na miejscu są wymienione na samochód, a nie za osobę.
- Nasze minivany zmieścić 1-7 osoby w samochodzie.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Po przyjeździe do Pragi, Twój kierowca będzie czekał na Ciebie na parkingu budynku C, gdzie nasze biuro "Dvorak - Rent a Car 'znajduje. Budynek Parking C jest dogodnie położony naprzeciwko hali przylotów A. Wystarczy kierować się drogowskazami do biura wynajmu samochodów.
- Cena do wspólnego Vaclav Havel z lotniska obejmuje porady, opłat drogowych oraz podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.