Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na wycieczki i atrakcje w Pradze

Witamy na PragaBilety.pl, czyli serwisie dla tych, którzy szukają biletów na atrakcje, wycieczki i zwiedzanie w Pradze. U nas dokonasz rezerwacji łatwo, wygodnie i bezpiecznie! Udaj się na wycieczkę z przewodnikiem po Pradze, odwiedź słynny teatr Laterna Magika i Black Light Theatre, podziwiaj czeską stolicę nocą, skosztuj wyśmienitego lokalnego piwa oraz podróżuj po mieście na Segwayu. Oferujemy także wycieczki do Terezina oraz do starej dzielnicy żydowskiej. Rezerwuj bilety już teraz i ruszaj w drogę do pięknej Pragi!

  • Ponad 3,3 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Vaclav Havel Shared Airport Transfer

Od PLN 0
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybieramy opłacalny transfer wspólne lotnisko, tak więc wakacje w Pradze może rozpocząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na Vaclav Havel "oraz praskiego lotniska można dojechać do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transport do i od Vaclava Havla lotniska jest bardzo proste!

Tutaj można zamówić szybki i sprawny transport między lotniskiem Vaclav Havel i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska Vaclav Havel.

Wystarczy zarezerwować wspólny Vaclav Havel lotniska tutaj. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transport z powrotem, z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:

- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Jeśli chcesz zamówić wspólną Vaclav Havel zi na lotnisko w obie strony, musisz umieścić dwa zlecenia: Jeden z lotniska do hotelu i jeden z hotelu na lotnisko, ponieważ każda rezerwacja musi własny numer potwierdzenia.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, numeru telefonu w ciągu dnia, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować transfer zi na lotnisko.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Ceny są tu na miejscu są wymienione na samochód, a nie za osobę.
- Nasze minivany zmieścić 1-7 osoby w samochodzie.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Po przyjeździe do Pragi, Twój kierowca będzie czekał na Ciebie na parkingu budynku C, gdzie nasze biuro "Dvorak - Rent a Car 'znajduje. Budynek Parking C jest dogodnie położony naprzeciwko hali przylotów A. Wystarczy kierować się drogowskazami do biura wynajmu samochodów.
- Cena do wspólnego Vaclav Havel z lotniska obejmuje porady, opłat drogowych oraz podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Rezerwuj

wt, 23 lip 2019

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.