Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Vaclav Havel Shared Airport Transfer

Od PLN 0
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybieramy opłacalny transfer wspólne lotnisko, tak więc wakacje w Pradze może rozpocząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na Vaclav Havel "oraz praskiego lotniska można dojechać do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transport do i od Vaclava Havla lotniska jest bardzo proste!

Tutaj można zamówić szybki i sprawny transport między lotniskiem Vaclav Havel i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska Vaclav Havel.

Wystarczy zarezerwować wspólny Vaclav Havel lotniska tutaj. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transport z powrotem, z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:

- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Jeśli chcesz zamówić wspólną Vaclav Havel zi na lotnisko w obie strony, musisz umieścić dwa zlecenia: Jeden z lotniska do hotelu i jeden z hotelu na lotnisko, ponieważ każda rezerwacja musi własny numer potwierdzenia.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, numeru telefonu w ciągu dnia, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować transfer zi na lotnisko.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Ceny są tu na miejscu są wymienione na samochód, a nie za osobę.
- Nasze minivany zmieścić 1-7 osoby w samochodzie.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Po przyjeździe do Pragi, Twój kierowca będzie czekał na Ciebie na parkingu budynku C, gdzie nasze biuro "Dvorak - Rent a Car 'znajduje. Budynek Parking C jest dogodnie położony naprzeciwko hali przylotów A. Wystarczy kierować się drogowskazami do biura wynajmu samochodów.
- Cena do wspólnego Vaclav Havel z lotniska obejmuje porady, opłat drogowych oraz podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Rezerwuj

śr, 22 maj 2019

Wskazówki