Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na wycieczki i atrakcje w Pradze

Witamy na PragaBilety.pl, czyli serwisie dla tych, którzy szukają biletów na atrakcje, wycieczki i zwiedzanie w Pradze. U nas dokonasz rezerwacji łatwo, wygodnie i bezpiecznie! Udaj się na wycieczkę z przewodnikiem po Pradze, odwiedź słynny teatr Laterna Magika i Black Light Theatre, podziwiaj czeską stolicę nocą, skosztuj wyśmienitego lokalnego piwa oraz podróżuj po mieście na Segwayu. Oferujemy także wycieczki do Terezina oraz do starej dzielnicy żydowskiej. Rezerwuj bilety już teraz i ruszaj w drogę do pięknej Pragi!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Piesza komunistyczna wycieczka

Od 176 PLN
Piesza Komunistyczna Wycieczka po Pradze rozpocznie się na Placu Wacława, miejsce najważniejszych wydarzeń w historii Czech. Zobaczymy centrum handlowe Kotva, gdzie znajdował się olbrzymi pomnik Stalina i Plac Jana Palacha.

Palach, uważany przez wielu za męczennika antykomunistycznego ruchu w Czechosłowacji, został uhonorowany Oryginalną Maską Śmierci autorstwa Olbrama Zoubeka. Odwiedzisz Wyspę Kampa, znajdującą się w centrum nad rzeką Wełtawą.

Zobaczysz także pomniki ku pamięci walczącym z komunizmem na Ścianie Lenona oraz Memoriał Aksamitnej Rewolucji z 1989 r. Wycieczkę zakończymy w Muzeum Komunizmu, gdzie obejrzysz niezwykle poruszający 15 minutowy film i zobaczysz na własne oczy niektóre z artefaktów z tych burzliwych czasów.

Uczestnicy tej wycieczki otrzymają 15 % kupon zniżkowy do pubu Propaganda, gdzie znajduje się ponad 200 artefaktów z komunistycznych Czech należących do prywatnej kolekcji. Tutaj będziesz się mógł zrelaksować przy słynnym czeskim piwie i czeskiej kuchni oddając się reflekcji o historii Pragi.

Ważne informacje:
-Wycieczka rozpoczyna się o godz. 11.00.
-Czas trwania: 3 godz.
-Ulga dziecięca: od 1 do 9 lat.
-Proszę dostosować ubranie na każdą pogodę, ponieważ wycieczka rusza czy to słońce, czy deszcz.
-Przewodnik mówi po angielsku, hiszpańsku, francusku, włosku i niemiecku.
-Nie ma ukrytych kosztów. -Posiłki i napoje nie są wliczone w cenę.
-Piesza komunistyczna wycieczka kończy się w Muzeum Komunizmu.

Kategorie biletów

Adult (10+)
Child (0-9)

Godziny otwarcia

Codziennie o godz. 11.00

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 3 godz.

Co jest wliczone w cenę?

All joining this tour will receive a 15 % discount voucher valid anytime at the pub Propaganda, displaying over 200 original Czech Communist artifacts from the founders´ personal collection. Here you also can relax with a famous Czech beer and the hearty Czech cuisine and let the history sink in as you relax.

Wskazówki

Piesza komunistyczna wycieczka

Adres
Proszę przybyć pod podany adres 10 minut przed odjazdem: Gray Line/Bohemia Departure Booth Národní Trida 38 110 00 Prague

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.